Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
Kronos ARSEN
Kronos ARSEN
Kronos ARSEN
Kronos ARSEN
Kronos ARSEN
Kronos ARSEN
Kronos ARSEN
Kronos ARSEN
Kronos

Kronos ARSEN

Код на производ: KRF231M407-10
Prosečna ocena:
4.5
2 glasa
2 ocene
2
(Oceni)
1.190 MKD
595 MKD
595 MKD
Заштеда: 595 MKD
Извести ме за попуст

Одберете било што од нашиот асортиман, ставете го во корпа и добијте дополнителен 10% попуст на сума над 3 990 ден, дополнителни 15% на сума над 5 990 ден и дополнителни 20% на сума над 7 990 ден. Создадете ваши комбинации и блеснете оваа летото! Целата понуда можете да ја погледнете овде.

Големини EU
Големини
Големини CM
  • 40 40
  • 43 43
  • 44 44
  • 45 45
  • 46 46
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Kronos
Намена Пливање
Боја Бела
ПроизведувачBDS Trade Limited, 6/F Greenwich Ctr 260 King’ , Rd North Point, Hong Kong
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Помош