Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
Ipanema IPANEMA FOLLOW KIDS
Ipanema IPANEMA FOLLOW KIDS
Ipanema IPANEMA FOLLOW KIDS
Ipanema IPANEMA FOLLOW KIDS
Ipanema IPANEMA FOLLOW KIDS
Ipanema IPANEMA FOLLOW KIDS
Ipanema

Ipanema IPANEMA FOLLOW KIDS

Код на производ: 26855-AG021
1.490 MKD
894 MKD
894 MKD
Заштеда: 596 MKD
Извести ме за попуст

Одберете било што од нашиот асортиман, ставете го во корпа и добијте дополнителен 10% попуст на сума над 3 990 ден, дополнителни 15% на сума над 5 990 ден и дополнителни 20% на сума над 7 990 ден. Создадете ваши комбинации и блеснете оваа летото! Целата понуда можете да ја погледнете овде.

Големини EU
Големини
Големини CM
  • 28-29 28-29
  • 30 30
  • 31 31
  • 32 32
  • 33 33
  • 34-35 34-35
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Деца-девојчиња
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Бренд Ipanema
Намена Пливање
Боја Розе
ПроизведувачGrendene S.A. Add: Av. Pimentel Gomes, 214 B. Expectativa, Sobral, CE 62040-125, Brazil
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Помош