Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
Nike Court Vision Alta
Nike Court Vision Alta
Nike Court Vision Alta
Nike Court Vision Alta
Nike Court Vision Alta
Nike Court Vision Alta
Nike Court Vision Alta
Nike Court Vision Alta
Nike Court Vision Alta
Nike Court Vision Alta
Nike

Nike Court Vision Alta

Код на производ: DZ5394-100
Nike Court Vision Alta се женски lifestyle патики кои носат ретро изглед и привлекуваат внимание. Горниот дел е направен од комбинација на издржливи материјали со зашиени детали. Дупките во предниот дел овозможуваат прозрачност и оптимално проветрување на стапалата, додека меката, поставена јака обезбедува дополнителна удобност. Подигнатиот среден ѓон од пена и обликуваната пета оставаат стилски впечаток, а јазикот е неверојатно мек. Покрај одличното држење, гумениот ѓон обезбедува и издржливост. Облечете ги овие модерни патики со суптилен спортски стил, совршени за комбинирање со различни парчиња облека и почнете да се соочувате со новиот ден. Спецификација: Женски lifestyle патики Плиток профил Со врзување Подигнат среден ѓон Гумен ѓон. Дознај повеќе
6.190 MKD
6.190 MKD
5.262 MKD
Заштеда: 928 MKD
Извести ме за попуст

Го знаете ли чувството кога се случува нешто возбудливо? Го зедовме тоа чувство и го претворивме во одлично искуство за купување со заштеда до 50%! Изберете ги вашите фаворити и заштедете! Попустот се однесува на посебна понуда. Погледнете ја целата понуда овде.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9.5 41 26.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Основна боја БЕЛА
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

Nike Court Vision Alta се женски lifestyle патики кои носат ретро изглед и привлекуваат внимание. Горниот дел е направен од комбинација на издржливи материјали со зашиени детали. Дупките во предниот дел овозможуваат прозрачност и оптимално проветрување на стапалата, додека меката, поставена јака обезбедува дополнителна удобност. Подигнатиот среден ѓон од пена и обликуваната пета оставаат стилски впечаток, а јазикот е неверојатно мек. Покрај одличното држење, гумениот ѓон обезбедува и издржливост. Облечете ги овие модерни патики со суптилен спортски стил, совршени за комбинирање со различни парчиња облека и почнете да се соочувате со новиот ден. Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Со врзување
 • Подигнат среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


  Повеќе за Sport&Bonus програмата.

  Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

  Повеќе за Условите за купување.

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики SLF223M049-09
  4.090 MKD
  Големина
  43
  44
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD6476-007
  4.311 MKD
  Заштеда 10%
  4.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DR7882-700
  4.473 MKD
  Заштеда 30%
  6.390 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DR7882-002
  4.473 MKD
  Заштеда 30%
  6.390 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Помош