Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
Ipanema IPANEMA MEU SOL FLATFORM AD
Ipanema IPANEMA MEU SOL FLATFORM AD
Ipanema IPANEMA MEU SOL FLATFORM AD
Ipanema IPANEMA MEU SOL FLATFORM AD
Ipanema

Ipanema IPANEMA MEU SOL FLATFORM AD

Код на производ: 27148-AV840
Prosečna ocena:
5
2 glasa
2 ocene
2
(Oceni)
1.490 MKD
1.043 MKD
1.043 MKD
Заштеда: 447 MKD
Извести ме за попуст

Одберете било што од нашиот асортиман, ставете го во корпа и добијте дополнителен 10% попуст на сума над 3 990 ден, дополнителни 15% на сума над 5 990 ден и дополнителни 20% на сума над 7 990 ден. Создадете ваши комбинации и блеснете оваа летото! Целата понуда можете да ја погледнете овде.

Го знаете ли чувството кога се случува нешто возбудливо? Го зедовме тоа чувство и го претворивме во одлично искуство за купување со заштеда до 50%! Изберете ги вашите фаворити и заштедете! Попустот се однесува на посебна понуда. Погледнете ја целата понуда овде.

Големини EU
Големини
Големини CM
  • 35-36 35-36
  • 37 37
  • 38 38
  • 39 39
  • 40 40
  • 41-42 41-42
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Ipanema
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачGrendene S.A. Add: Av. Pimentel Gomes, 214 B. Expectativa, Sobral, CE 62040-125, Brazil
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Помош