Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
Обувки
по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
unisex
vozrasni
Листа: Do 50% na izdvojeno
504 производи

Do 50% na izdvojeno

Го знаете ли чувството кога се случува нешто возбудливо? Го зедовме тоа чувство и го претворивме во одлично искуство за купување со заштеда до 50%! Изберете ги вашите фаворити и заштедете! Попустот се однесува на посебна понуда. Погледнете ја целата понуда овде.

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики STM214725-03
3.913 MKD
Заштеда 30%
5.590 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241M101-10
2.872 MKD
Заштеда 20%
3.590 MKD
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241M106-62
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.670 MKD
Заштеда 20%
4.588 MKD
Големина
8
8-
9
9-
10-
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
3.142 MKD
Заштеда 30%
4.488 MKD
Големина
8-
9
10
10-
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1071A086-104
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики SLF241M105-01
1.996 MKD
Заштеда 60%
4.990 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики STM417713-02
3.703 MKD
Заштеда 30%
5.290 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
2.779 MKD
Заштеда 10%
3.088 MKD
Големина
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
2.470 MKD
Заштеда 20%
3.088 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
2.625 MKD
Заштеда 15%
3.088 MKD
Големина
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
2.779 MKD
Заштеда 10%
3.088 MKD
Големина
7-
8
8-
9
9-
10
10-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
3.049 MKD
Заштеда 10%
3.388 MKD
Големина
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
3.049 MKD
Заштеда 10%
3.388 MKD
Големина
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
3.049 MKD
Заштеда 10%
3.388 MKD
Големина
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1041A408-002
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
Големина
8
8.5
9
10
10.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1041A448-102
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
Големина
7.5
8
8.5
9
9.5
10
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241M126-01
1.854 MKD
Заштеда 40%
3.090 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241M128-01
1.854 MKD
Заштеда 40%
3.090 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241M127-01
1.854 MKD
Заштеда 40%
3.090 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики STM418705-02
2.634 MKD
Заштеда 40%
4.390 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики STM418705-03
2.634 MKD
Заштеда 40%
4.390 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики STF223M308-06
4.193 MKD
Заштеда 30%
5.990 MKD
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики STF223M308-31
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.594 MKD
Заштеда 40%
5.990 MKD
Големина
41
42
43
44
45
46
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.