Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Возраст
Бренд
Прикажи повеќе
Намена
Боја
Прикажи повеќе
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
vozrasni
1 - 1.499 MKD
68 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF233F103-82
Prosecna ocena:
glasa
5
glasa
5
1.236 MKD
Заштеда 60%
3.090 MKD
Големина
39
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF223F105-01
987 MKD
Заштеда 70%
3.290 MKD
Големина
36
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF221F108-1X
1.236 MKD
Заштеда 60%
3.090 MKD
Големина
38
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ173237-12
1.436 MKD
Заштеда 60%
3.590 MKD
Големина
38
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ173207-01
1.356 MKD
Заштеда 60%
3.390 MKD
Големина
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи KRF231F403-64
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
476 MKD
Заштеда 60%
1.190 MKD
Големина
40
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.