Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Големина
Цена
zenski
unisex
vozrasni
1 - 1.499 MKД
5 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF231F101-10
Prosecna ocena:
glasa
3
glasa
3
1.495 MKD
Заштеда 50%
2.990 MKD
Големина
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 343881-007
Nike Benassi JDI се женски папучи за секој ден кои обезбедуваат лесен комфор во класиче...
1.323 MKD
Заштеда 30%
1.890 MKD
Големина
5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ191292-03
Prosecna ocena:
glasa
3
glasa
3
1.395 MKD
Заштеда 50%
2.790 MKD
Големина
37
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ191292-46
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
1.395 MKD
Заштеда 50%
2.790 MKD
Големина
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ191297-80
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
1.395 MKD
Заштеда 50%
2.790 MKD
Големина
37
41