Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
Kronos GIRLS FULL ZIP HOODY
Kronos GIRLS FULL ZIP HOODY
Kronos GIRLS FULL ZIP HOODY
Kronos GIRLS FULL ZIP HOODY
Kronos GIRLS FULL ZIP HOODY
Kronos GIRLS FULL ZIP HOODY
Kronos GIRLS FULL ZIP HOODY
Kronos GIRLS FULL ZIP HOODY
Kronos GIRLS FULL ZIP HOODY
Kronos GIRLS FULL ZIP HOODY
Kronos

Kronos GIRLS FULL ZIP HOODY

Код на производ: KRA213G604-80
Детскиот дуксер за девојчиња Kronos GIRLS FULL ZIP HOODY е идеален за постудени денови. Направен е претежно од памук, па затоа е пријатен и за слоевито облекување.  Дознај повеќе
2.390 MKD
2.390 MKD
1.195 MKD
Заштеда: 1.195 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS 7-8г.
 • S 9-10г.
 • M 11-12г.
 • L 13-14г.
 • XL 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд Kronos
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Kronos GIRLS FULL ZIP HOODY детски дуксер за девојчиња, која е идеална за постудени денови. Изработен е од голем процент памук, па затоа е удобен и за слоевито облекување. Манжетните на ракавите и половината ќе го спречат навлегувањето на студениот воздух и непотребните движења на ткаенината. Ребрестите манжетни и поработ обезбедуваат чувство на ограничено чувство, а кенгур џебовите ги одржуваат рацете стоплени. Овој детски дуксер за девојчиња со интересна Kronos графика лесно се вклопува во сите комбинации на облека.
Спецификација:

 • Регуларен крој

 • ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


  Повеќе за Sport&Bonus програмата.

  Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

  Повеќе за Условите за купување.

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер LTA241M606-01
  2.454 MKD
  Заштеда 40%
  4.090 MKD
  Големина
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IP1549
  3.190 MKD
  Заштеда 20%
  3.988 MKD
  Големина
  XS
  S
  M
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IR9157
  3.670 MKD
  Заштеда 20%
  4.588 MKD
  Големина
  S
  M
  L
  XL
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IS3880
  3.190 MKD
  Заштеда 20%
  3.988 MKD
  Големина
  XS
  S
  M
  L
  Помош