Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
Cocomo Debra
Cocomo Debra
Cocomo Debra
Cocomo Debra
Cocomo Debra
Cocomo Debra
Cocomo Debra
Cocomo Debra
Cocomo

Cocomo Debra

Код на производ: CMA231F802-85
COCOMO DEBRA е женска lifestyle маица со добра енергија која ви носи намален, но моќен изглед со својот стил. Изработена е од пријатен материјал кој ви овозможува целодневна удобност. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот век. Лесниот материјал и опуштениот крој ќе придонесат за подобро расположение во топлите денови. Може да се комбинира со речиси се што имате во вашата гардероба. Интересната COCOMO графика ја додава естетиката и елеганцијата. Облечете ја додека шетате низ градот или на патување во природа, а можете да го носите дури и на лежерно ноќно излегување. Спецификација: Женска lifestyle маица Краток ракав Засилена јака COCOMO графика. Дознај повеќе
1.190 MKD
1.190 MKD
833 MKD
Заштеда: 357 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Cocomo
Возраст За возрасни
Основна боја РОЗЕ
ПроизведувачBDS Trade Limited, 6/F Greenwich Ctr 260 King’ , Rd North Point, Hong Kong
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava

COCOMO DEBRA е женска lifestyle маица со добра енергија која ви носи намален, но моќен изглед со својот стил. Изработена е од пријатен материјал кој ви овозможува целодневна удобност. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот век. Лесниот материјал и опуштениот крој ќе придонесат за подобро расположение во топлите денови. Може да се комбинира со речиси се што имате во вашата гардероба. Интересната COCOMO графика ја додава естетиката и елеганцијата. Облечете ја додека шетате низ градот или на патување во природа, а можете да го носите дури и на лежерно ноќно излегување.
Спецификација:

 • Женска lifestyle маица
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • COCOMO графика

 • ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


  Повеќе за Sport&Bonus програмата.

  Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

  Повеќе за Условите за купување.

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV4078-100
  1.341 MKD
  Заштеда 10%
  1.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV4078-010
  1.341 MKD
  Заштеда 10%
  1.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FQ5929-324
  1.791 MKD
  Заштеда 10%
  1.990 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FN0248-440
  1.791 MKD
  Заштеда 10%
  1.990 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Помош