Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
Cocomo Tai
Cocomo Tai
Cocomo Tai
Cocomo Tai
Cocomo

Cocomo Tai

Код на производ: CMA231B801-10
COCOMO TAI е детска lifestyle маица за помали момчиња, совршена за секој ден. Таа мотивира и инспирира креативност. Маичката е со кратки ракави со засилена јака која го спречува влечењето на маицата и повеќе од симпатична „сурферска“ графика. Боите и самата графика ќе им бидат повеќе од интересни на вашите момчиња, а во исто време го зголемува бројот на комбинации на аутфит. Со оваа удобна и модерна маица COCOMO, вашите малечки ќе бидат подготвени за нови детски летни авантури. Спецификација: Детска lifestyle маица Краток ракав Засилена јака Шарена графика. Дознај повеќе
1.090 MKD
545 MKD
545 MKD
Заштеда: 545 MKD
Извести ме за попуст

Одберете било што од нашиот асортиман, ставете го во корпа и добијте дополнителен 10% попуст на сума над 3 990 ден, дополнителни 15% на сума над 5 990 ден и дополнителни 20% на сума над 7 990 ден. Создадете ваши комбинации и блеснете оваа летото! Целата понуда можете да ја погледнете овде.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 08 7-8г.
 • 10 9-10г.
 • 12 11-12г.
 • 14 13-14г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Деца-момчиња
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Бренд Cocomo
Намена Lifestyle
Боја Бела
ПроизведувачBDS Trade Limited, 6/F Greenwich Ctr 260 King’ , Rd North Point, Hong Kong
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava

COCOMO TAI е детска lifestyle маица за помали момчиња, совршена за секој ден. Таа мотивира и инспирира креативност. Маичката е со кратки ракави со засилена јака која го спречува влечењето на маицата и повеќе од симпатична „сурферска“ графика. Боите и самата графика ќе им бидат повеќе од интересни на вашите момчиња, а во исто време го зголемува бројот на комбинации на аутфит. Со оваа удобна и модерна маица COCOMO, вашите малечки ќе бидат подготвени за нови детски летни авантури.
Спецификација:

 • Детска lifestyle маица
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • Шарена графика

 • ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


  Повеќе за Sport&Bonus програмата.

  Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

  Повеќе за Условите за купување.

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица IW2634
  Цена 1.688 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица KRA243F807-92
  Цена 1.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица KRA243M808-01
  Цена 1.190 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица KRA243M803-62
  Цена 1.090 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  XL
  Помош