Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
Lonsdale Camo
Lonsdale Camo
Lonsdale Camo
Lonsdale Camo
Lonsdale Camo
Lonsdale Camo
Lonsdale Camo
Lonsdale Camo
Lonsdale

Lonsdale Camo

Код на производ: LNA233M610-62
Lonsdale Camo е машки lifestyle дуксер кој мора да го имате. Камуфлажниот принт ја истакнува вашата оригиналност. Дуксерот е изработен од француски фротир и нуди добар изглед и пријатно чувство на мекост. Совршен е за секојдневно носење. Едноставниот дизајн и опуштеното вклопување овозможуваат безброј можности за комбинирање. Ребрестите еластични делови спречуваат продирање на ладен воздух и несакано движење. Кенгурскиот џеб е доволно голем за да ги собере потребните ситници, а по потреба можете и да ги загреете рацете во него. Пространата капуљача лесно се персонализира со врвки. Спецификација: Машки lifestyle дуксер Еластични делови на ракавите и околу половината Капуљача со врвки Кенгурски џеб Состав: 80% памук, 20% полиестер. Дознај повеќе
4.090 MKD
4.090 MKD
1.636 MKD
Заштеда: 2.454 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд Lonsdale
Возраст За возрасни

Lonsdale Camo е машки lifestyle дуксер кој мора да го имате. Камуфлажниот принт ја истакнува вашата оригиналност. Дуксерот е изработен од француски фротир и нуди добар изглед и пријатно чувство на мекост. Совршен е за секојдневно носење. Едноставниот дизајн и опуштеното вклопување овозможуваат безброј можности за комбинирање. Ребрестите еластични делови спречуваат продирање на ладен воздух и несакано движење. Кенгурскиот џеб е доволно голем за да ги собере потребните ситници, а по потреба можете и да ги загреете рацете во него. Пространата капуљача лесно се персонализира со врвки.
Спецификација:

 • Машки lifestyle дуксер
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Капуљача со врвки
 • Кенгурски џеб
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


  Повеќе за Sport&Bonus програмата.

  Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

  Повеќе за Условите за купување.

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 624385-83
  3.668 MKD
  Заштеда 25%
  4.890 MKD
  Големина
  S
  M
  L
  XL
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер LNA241F601-01
  1.645 MKD
  Заштеда 50%
  3.290 MKD
  Големина
  XS
  S
  M
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер LNA241F602-01
  876 MKD
  Заштеда 60%
  2.190 MKD
  Големина
  XS
  S
  M
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер KRA241F620-Z1
  1.095 MKD
  Заштеда 50%
  2.190 MKD
  Големина
  XS
  S
  M
  L
  Помош