Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
Lotto CORY TRACKSUIT
Lotto CORY TRACKSUIT
Lotto CORY TRACKSUIT
Lotto CORY TRACKSUIT
Lotto CORY TRACKSUIT
Lotto CORY TRACKSUIT
Lotto CORY TRACKSUIT
Lotto CORY TRACKSUIT
Lotto CORY TRACKSUIT
Lotto CORY TRACKSUIT
Lotto

Lotto CORY TRACKSUIT

Код на производ: LTA241F405-10
4.390 MKD
4.390 MKD
2.195 MKD
Заштеда: 2.195 MKD
Извести ме за попуст

Комбинирајте ги омилените спортски комбинации и привлечете сечие внимание! Деновите за Sport Reality супер шопинг носат заштеда до неверојатни 60%! Прегледајте го каталогот, ставете сè што сакате во корпата и заштедите се тука! Ова е можност што не се пропушта!

Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Lotto
Возраст За возрасни
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 86L769-U90
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 16G796-A8F
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
12M
18M
24M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 26G796-A8F
1.883 MKD
Заштеда 30%
2.690 MKD
Големина
2T
3T
4T
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Тренерка 1357139-025
3.003 MKD
Заштеда 30%
4.290 MKD
Големина
XS
XL
MD
SM
Помош