Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
NIKE Manoa
NIKE Manoa
NIKE Manoa
NIKE Manoa
NIKE Manoa
NIKE Manoa
NIKE Manoa
NIKE Manoa
NIKE Manoa
NIKE Manoa
NIKE

NIKE Manoa

Код на производ: 454350-700
Nike Manoa Leather Boot машките кондури се вашиот најдобар сојузник за време на студените и влажните месеци. Меките влошки во центарот на ѓонот го прават овој модел удобен, додека засилувањето околу глуждот обезбедува дополнителна поддршка и стабилност. Дознај повеќе
7.790 MKD
7.790 MKD
5.453 MKD
Заштеда: 2.337 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 41 41 26
 • 42 42 26.5
 • 42.5 42.5 27
 • 43 43 27.5
 • 44 44 28
 • 44.5 44.5 28.5
 • 45 45 29
 • 45.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Nike Manoa Leather Boot машките кондури се вашиот најдобар сојузник за време на студените и влажните месеци. Меките влошки во центарот на ѓонот го прават овој модел удобен, додека засилувањето околу глуждот обезбедува дополнителна поддршка и стабилност. Горниот дел комбинира говедска и синтетичка кожа, е водоотпорен и го штити вашето стапало од студ и влага. Системот за врзување со метални нитни дополнително го фиксира стапалото. Ѓонот е изработен од цврста гума, за да се обезбеди стабилно прилепување на површината.

Спецификација:

 • Горен дел: говедска кожа, синтетичка кожа
 • Ѓон: гума
 • Боја: жолта (окер)
 • Код на производот: 454350-700
Големина ЕУ големина Големина во cm
38.5 38.5 24
39 39 24.5
40 40 25
40.5 40.5 25.5
41 41 26
42 42 26.5
42.5 42.5 27
43 43 27.5
44 44 28
44.5 44.5 28.5
45 45 29
45.5 45.5 29.5
46 46 30
47 47 30.5
47.5 47.5 31
48 48 31.5
48.5 48.5 32
49 49 32.5
49.5 49.5 33
12 46 30
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Кондури BQ5374-700
2.303 MKD
Заштеда 30%
3.290 MKD
Големина
5C
6C
7C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Кондури SLF223M203-01
2.397 MKD
Заштеда 70%
7.990 MKD
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Кондури SLF223M202-01
2.596 MKD
Заштеда 60%
6.490 MKD
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Кондури LTF223G100-03
2.583 MKD
Заштеда 30%
3.690 MKD
Големина
25
26
27
28
29
30
Помош