Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
adidas NEBULA ZED
adidas NEBULA ZED
adidas NEBULA ZED
adidas NEBULA ZED
adidas NEBULA ZED
adidas NEBULA ZED
adidas NEBULA ZED
adidas NEBULA ZED
adidas NEBULA ZED
adidas NEBULA ZED
adidas

adidas NEBULA ZED

Код на производ: EG3698
adidas NEBZED се женски патики кои овозможуваат удобност во текот на целиот ден. Дизајнот на овие патики носи атлетски дух во вашиот секојдневен стил. Тие појаснуваат дека спортот е во вашата DNK. Дознај повеќе
3.988 MKD
3.988 MKD
1.595 MKD
Заштеда: 2.393 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4 36.5 22.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

adidas NEBZED се женски патики кои овозможуваат удобност во текот на целиот ден.

Дизајнот на овие патики носи атлетски дух во вашиот секојдневен стил.

Тие појаснуваат дека спортот е во вашата DNK.

Горниот дел е изработен од мрежест материјал кој обезбедува континуирана циркулација на воздух.

Совршено меката влошка и пена под нозете додава удобност на секој чекор.

Класичните детали и карактеристичното лого на adidas го слават големото наследство на брендот.

Овие патики се идеални за секојдневно носење и лесно се вклопуваат во секој стил на облека.

Спецификации:

  • Женски патики за секој ден
  • Врзување
  • Влошка OrthoLite®
  • Синтетички ѓон
  • Пена во средниот ѓон
  • Материјал: текстил / синтетика
  • Боја: бела / зелена
  • Код на производ: EG3698
Големина ЕУ големина Големина во cm
3- 36 22
4 36.5 22.5
4- 37.5 23
5 38 23.5
5- 38.5 24
6 39.5 24.5
6- 40 25
7 40.5 25.5
7- 41.5 26
8 42 26.5
8- 42.5 27
9 43.5 27.5
9- 44 28
10 44.5 28.5
10- 45.5 29
11 46 29.5
11- 46.5 30
12 47.5 30.5
12- 48 31
13 48.5 31.5
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики GW6434
3.441 MKD
Заштеда 25%
4.588 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Патики CD7782-009
3.672 MKD
Заштеда 20%
4.590 MKD
Големина
4Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики GX4694
3.666 MKD
Заштеда 25%
4.888 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики CD7783-009
3.112 MKD
Заштеда 20%
3.890 MKD
Големина
11C
12C
12.5
13C
1Y
1.5Y
2.5Y
3Y
Помош