LOTTO TILA
LOTTO TILA
LOTTO TILA
LOTTO TILA
LOTTO TILA
LOTTO TILA
LOTTO TILA
LOTTO TILA
LOTTO TILA
LOTTO TILA
LOTTO

LOTTO TILA

Код на производ: LTF201F110-03
3.090,00 MKD
3.090,00 MKD
1.854,00 MKD
Заштеда: 1.236,00 MKD
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 36
  • 37
  • 38
  • 40
  • 41
  • 39
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби

РАБОТНО ВРЕМЕ

Работни денови: 09-17 часот

Сабота: 09-13 часот

email: online@sportreality.mk

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 900 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава
 

Користењето на нашите сервиси подразбира согласност на корисникот со наведените услови на користење. Sportreality.mk се обврзува дека ќе се придржува до се претходно наведено, а сите промени на условите стануваат важечки дури по објавувањето на оваа страница и праќање на известување по емаил до сите регистрирани корисници.

Помош
Sačuvano u omiljne
Патики ELT193202-80
3.290,00 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики ELT193202-01
3.290,00 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5448-005
2.990,00 MKD
Големина
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
10C
10.5C
11C
11.5C
12C
12.5C
13C
13.5C
1Y
2Y
3Y
1.5Y
Sačuvano u omiljne
Патики EF2252
3.088,00 MKD
Големина
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K
1
1-
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
36 36
37 37
38 38
39 39
40 40
41 41
42 42
37.5 37.5
38.5 38.5
39.5 39.5
40.5 40.5
36.5 36.5
41.5 41.5
42.5 42.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""