Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
adidas DURAMO SL
adidas DURAMO SL
adidas DURAMO SL
adidas DURAMO SL
adidas DURAMO SL
adidas DURAMO SL
adidas DURAMO SL
adidas DURAMO SL
adidas DURAMO SL
adidas DURAMO SL
adidas

adidas DURAMO SL

Код на производ: H04631
Prosečna ocena:
5
glas
ocena
1
(Oceni)
adidas DURAMO SL SHOES се женски патики кои се подготвени да го следат вашето темпо дури и кога ќе го промените правецот на спортување. Наменети првенствено за трчање, овие лесни патики можете да ги носите на патеки за трчање, во теретана или кога тренирате на отворено.  Дознај повеќе
3.388 MKD
3.388 MKD
2.033 MKD
Заштеда: 1.355 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 6- 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни

adidas DURAMO SL SHOES се женски патики кои се подготвени да го следат вашето темпо дури и кога ќе го промените правецот на спортување. Наменети првенствено за трчање, овие лесни патики можете да ги носите на патеки за трчање, во теретана или кога тренирате на отворено. Горниот дел е направен од мрежа што пропушта воздух и им помага на нозете да останат суви и разладени. Средниот ѓон е лесен, флексибилен и нежно исполнет за да ги обезбеди потребните удобности на стапалата. Гумениот ѓон допира на површината, стабилен е и ви овозможува долго време да ги носите патиките.

Спецификации:

 • Повеќенаменски женски патики
 • Цел: трчање, тренинг
 • Горен дел: мрежа
 • Подлога: OrthoLite®
 • Ѓон: гума
 • Код на производ: H04631
Големина ЕУ големина Големина во cm
4
4-
5
6-
Оставите оценка

 • Јорданка
  Јорданка

  14.03.2023. 07:40
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Помош