Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
KRONOS STAR PS
KRONOS STAR PS
KRONOS STAR PS
KRONOS STAR PS
KRONOS STAR PS
KRONOS STAR PS
KRONOS STAR PS
KRONOS STAR PS
KRONOS STAR PS
KRONOS STAR PS
KRONOS

KRONOS STAR PS

Код на производ: KRF213B102-02
Патиките за деца Kronos STAR се наменети за сите спортски активности, училиште и игра. Гумениот ѓон ја покрива нивната нога и им дава стабилност. Овие патики имаат чист, минималистички дизајн за модерен изглед.  Дознај повеќе
2.190 MKD
2.190 MKD
2.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 30 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд KRONOS
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Патиките за деца Kronos STAR се наменети за сите спортски активности, училиште и игра. Гумениот ѓон ја покрива нивната нога и им дава стабилност. Овие патики имаат чист, минималистички дизајн за модерен изглед. Светлите бои создаваат пријатна атмосфера. Долготрајниот ѓон е отпорен на абење. Нивните први чекори нека бидат исполнети со квалитет и удобност во патиките Kronos STAR.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Детски патики

• Боја: бела, сина, жолта

За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportreality.mk.
Trenutno nema komentara
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики DM0829-009
5.092 MKD
Заштеда 15%
5.990 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
Sačuvano u omiljne
Патики HP2407
2.710 MKD
Заштеда 20%
3.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5453-123
2.790 MKD
Големина
4C
5C
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Патики DA1189-146
3.112 MKD
Заштеда 20%
3.890 MKD
Големина
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Помош