Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2490 ден.
KANDER ROXY PS
KANDER ROXY PS
KANDER ROXY PS
KANDER ROXY PS
KANDER ROXY PS
KANDER ROXY PS
KANDER ROXY PS
KANDER ROXY PS
KANDER ROXY PS
KANDER ROXY PS
KANDER

KANDER ROXY PS

Код на производ: KAF213B301-02
3.390 MKD
3.390 MKD
2.034 MKD
Заштеда: 1.356 MKD
Извести ме за попуст

 Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 70%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Outdoor
Бренд KANDER
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
28
29
30
31
32
33
34
35
35,5
36
36,5
37,5
38
38,5
39,5
40
37
39
27

Остави коментар

Trenutno nema komentara
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Кондури 14503D20G
3.073 MKD
Заштеда 30%
4.390 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Кондури 11205D15G
4.823 MKD
Заштеда 30%
6.890 MKD
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Кондури KAF213G301-07
2.034 MKD
Заштеда 40%
3.390 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
Sačuvano u omiljne
Кондури KAF203G210-08
1.794 MKD
Заштеда 40%
2.990 MKD
Големина
22
24
25
26
Помош