Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
LOTTO SONER
LOTTO SONER
LOTTO SONER
LOTTO SONER
LOTTO SONER
LOTTO SONER
LOTTO SONER
LOTTO SONER
LOTTO SONER
LOTTO SONER
LOTTO

LOTTO SONER

Код на производ: LTF221M109-10
3.290 MKD
3.290 MKD
2.303 MKD
Заштеда: 987 MKD
Извести ме за попуст
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40
41
42
43
44
45
46
47
48
40.5
41.5
42.5
43.5
44.5
45.5
46.5
47.5
39
39.5
Trenutno nema komentara
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики 384848-03
2.872 MKD
Заштеда 20%
3.590 MKD
Големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики 580518-011
7.790 MKD
Големина
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
Sačuvano u omiljne
Патики 3024878-002
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
Патики 384640-05
2.712 MKD
Заштеда 20%
3.390 MKD
Големина
41
42
43
44
45
46
40.5
42.5
44.5
Помош