Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
NIKE Revolution 6 Next Nature
NIKE Revolution 6 Next Nature
NIKE Revolution 6 Next Nature
NIKE Revolution 6 Next Nature
NIKE Revolution 6 Next Nature
NIKE Revolution 6 Next Nature
NIKE Revolution 6 Next Nature
NIKE Revolution 6 Next Nature
NIKE Revolution 6 Next Nature
NIKE Revolution 6 Next Nature
NIKE

NIKE Revolution 6 Next Nature

Код на производ: DC3729-500
Женските патики за трчање Nike Revolution 6 Next Nature носат уште поголема удобност и повеќе разновидна удобност од претходните модели. Тие се направени од најмалку 20% рециклирани материјали кои бараат нов почеток.. Дознај повеќе
4.590 MKD
4.590 MKD
3.213 MKD
Заштеда: 1.377 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Женските патики за трчање Nike Revolution 6 Next Nature носат уште поголема удобност и повеќе разновидна удобност од претходните модели. Тие се направени од најмалку 20% рециклирани материјали кои бараат нов почеток.

Заедно да ја сфатиме нашата одговорност кон животната средина. Во овие патики ќе уживате во амортизирана удобност со секој километар што ќе го поминете. Со Nike Revolution 6 Next Nature, секој ваш чекор ќе биде пофлексибилен. Лесниот плетен материјал се обвиткува околу вашето стапало за дишење, додека засилувањето на петицата обезбедува поддршка и издржливост. Централниот дел на ѓонот е исполнет со мека пена за удобност, а неговата врежана надворешност ја намалува тежината на чевелот. Гумениот ѓон има компјутерски генериран дизајн кој обезбедува природен ефект на различни површини и овозможува природно виткање на стапалото. Повеќе амортизирање, поголема флексибилност. Минималистичкиот дизајн на овие патики едноставно се вклопува во вашата секојдневна рутина за трчање. Облечете ги, тргнете по патеката и започнете ја вашата авантура. Спецификација:
 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел кој дише
 • Компјутерски генериран ѓон за природно свиткување на стапалата
 • Гумен ѓон

 • ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


  Повеќе за Sport&Bonus програмата.

  Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

  Повеќе за Условите за купување.

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CM997HLQ
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  8
  8.5
  9.5
  11
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CM997HLP
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  8
  8.5
  9
  9.5
  10
  11
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 393194-01
  3.672 MKD
  Заштеда 20%
  4.590 MKD
  Големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MS327MS
  5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  Големина
  8
  8.5
  9
  9.5
  10
  11
  Помош