Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
NIKE Air Max Bolt
NIKE Air Max Bolt
NIKE Air Max Bolt
NIKE Air Max Bolt
NIKE Air Max Bolt
NIKE Air Max Bolt
NIKE Air Max Bolt
NIKE Air Max Bolt
NIKE Air Max Bolt
NIKE Air Max Bolt
NIKE

NIKE Air Max Bolt

Код на производ: CU4151-106
Nike Air Max Bolt се машки патики инспирирани од трчањето, кои обезбедуваат квалитет и удобност во исто време. Фокусот во дизајнот на овие патики е на големото воздушно перниче, за да ви обезбеди удобност и поддршка во тешките денови. Дознај повеќе
6.490 MKD
6.490 MKD
5.192 MKD
Заштеда: 1.298 MKD
Извести ме за попуст

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 12 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Nike Air Max Bolt се машки патики инспирирани од трчањето, кои обезбедуваат квалитет и удобност во исто време. Фокусот во дизајнот на овие патики е на големото воздушно перниче, за да ви обезбеди удобност и поддршка во тешките денови. Горниот дел е изработен од комбинација на мрежест материјал и кожа, па истовремено обезбедува потпора и добра вентилација на стапалата. Средниот ѓон е направен од мека пена и содржи голема воздушна Max Air комора која ќе го амортизира секој чекор. Гумениот ѓон добро се прилепува на сите површини.

Спецификација:

 • Мрежест и кожен горен дел
 • Max Air воздушно перниче
 • Гумен ѓон
 • Врзување со врвки
Големина ЕУ големина Големина во cm
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Помош