Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
NIKE Air Max Invigor
NIKE Air Max Invigor
NIKE Air Max Invigor
NIKE Air Max Invigor
NIKE Air Max Invigor
NIKE Air Max Invigor
NIKE Air Max Invigor
NIKE Air Max Invigor
NIKE Air Max Invigor
NIKE Air Max Invigor
NIKE Air Max Invigor
NIKE Air Max Invigor
NIKE

NIKE Air Max Invigor

Код на производ: CK0898-400
Nike Air Max Invigor машките lifestyle патики се еден од најлесните модели кои имаат извонреден дизајн. Тие се направени со видлив воздушен ѓон. Лесниот мрежест горен дел е прозрачен и содржи дополнително засилување за критичните области на стапалото. Внатрешната постава го фиксира стапалото, обезбедувајќи целосна удобност при секое движење. Ѓонот е издржлив, додека видливото Air полнење гарантира максимална удобност при движење.Спецификација: Видлив воздушен ѓон со Air полнење Мрежест горен дел Лесна внатрешна постава Гумен ѓон. Дознај повеќе
6.990 MKD
6.990 MKD
4.893 MKD
Заштеда: 2.097 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8.5 42
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Nike Air Max Invigor машките lifestyle патики се еден од најлесните модели кои имаат извонреден дизајн.

Тие се направени со видлив воздушен ѓон. Лесниот мрежест горен дел е прозрачен и содржи дополнително засилување за критичните области на стапалото. Внатрешната постава го фиксира стапалото, обезбедувајќи целосна удобност при секое движење. Ѓонот е издржлив, додека видливото Air полнење гарантира максимална удобност при движење.
Спецификација:

 • Видлив воздушен ѓон со Air полнење
 • Мрежест горен дел
 • Лесна внатрешна постава
 • Гумен ѓон

 • Големина ЕУ големина Големина во cm
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


  Повеќе за Sport&Bonus програмата.

  Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

  Повеќе за Условите за купување.

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики GW6434
  3.441 MKD
  Заштеда 25%
  4.588 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Патики CD7782-009
  3.672 MKD
  Заштеда 20%
  4.590 MKD
  Големина
  4Y
  5.5Y
  6Y
  6.5Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики GX4694
  3.666 MKD
  Заштеда 25%
  4.888 MKD
  Големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики CD7783-009
  3.112 MKD
  Заштеда 20%
  3.890 MKD
  Големина
  11C
  12C
  12.5
  13C
  1Y
  1.5Y
  2.5Y
  3Y
  Помош