Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas

adidas DURAMO 10

Код на производ: GW4115
Од утринското вежбање во теретана, преку секојдневните обврски, до вечерните излегувања со пријателите, adidas Duramo 10 женските патики за трчање ќе ви обезбедат удобност и стил. Комбинирајте ги со вашите омилени шорцеви за трчање за врвни спортско-лежерни вибрации. Мрежестиот горен дел помага вашите стапала да бидат свежи и суви, додека ултра лесната амортизација го штити секој ваш чекор. adidas Duramo 10 женските патики за трчање се направени од рециклирани материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Бесшевни потпорни слоеви Мека потпетица LIGHTMOTION удобност Гумен ѓон. Дознај повеќе
3.788 MKD
3.788 MKD
2.652 MKD
Заштеда: 1.136 MKD
Извести ме за попуст

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Од утринското вежбање во теретана, преку секојдневните обврски, до вечерните излегувања со пријателите, adidas Duramo 10 женските патики за трчање ќе ви обезбедат удобност и стил. Комбинирајте ги со вашите омилени шорцеви за трчање за врвни спортско-лежерни вибрации. Мрежестиот горен дел помага вашите стапала да бидат свежи и суви, додека ултра лесната амортизација го штити секој ваш чекор. adidas Duramo 10 женските патики за трчање се направени од рециклирани материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Бесшевни потпорни слоеви
 • Мека потпетица
 • LIGHTMOTION удобност
 • Гумен ѓон

 • Големина ЕУ големина Големина во cm
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


  Повеќе за Sport&Bonus програмата.

  Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

  Повеќе за Условите за купување.

  Слични производи

  Помош