Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas

adidas OZELLE

Код на производ: GX4694
adidas OZELLE женските lifestyle патики инспирирани од трчањето нудат стил кој оди со речиси сè. Нивниот ретро изглед е освежен со мешавина од лесни материјали и модерен, густ гумен ѓон. Тие имаат мек и издржлив синтетички горен дел, додека амортизацијата Cloudfoam обезбедува удобност дури и кога сте целосно зафатени во текот на денот. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација: Плиток профил Врвки Текстилно горниште Cloudfoam среден ѓон Текстилна внатрешност. Дознај повеќе
4.888 MKD
4.888 MKD
3.666 MKD
Заштеда: 1.222 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни

adidas OZELLE женските lifestyle патики инспирирани од трчањето нудат стил кој оди со речиси сè. Нивниот ретро изглед е освежен со мешавина од лесни материјали и модерен, густ гумен ѓон. Тие имаат мек и издржлив синтетички горен дел, додека амортизацијата Cloudfoam обезбедува удобност дури и кога сте целосно зафатени во текот на денот. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилно горниште
 • Cloudfoam среден ѓон
 • Текстилна внатрешност

 • Големина ЕУ големина Големина во cm
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


  Повеќе за Sport&Bonus програмата.

  Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

  Повеќе за Условите за купување.

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики GW6434
  3.441 MKD
  Заштеда 25%
  4.588 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Патики CD7782-009
  3.672 MKD
  Заштеда 20%
  4.590 MKD
  Големина
  4Y
  5.5Y
  6Y
  6.5Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики CD7783-009
  3.112 MKD
  Заштеда 20%
  3.890 MKD
  Големина
  11C
  12C
  12.5
  13C
  1Y
  1.5Y
  2.5Y
  3Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики GZ1174
  4.950 MKD
  Заштеда 20%
  6.188 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Помош