Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
PUMA PUMA CARINA 2.0 JR
PUMA PUMA CARINA 2.0 JR
PUMA PUMA CARINA 2.0 JR
PUMA PUMA CARINA 2.0 JR
PUMA PUMA CARINA 2.0 JR
PUMA PUMA CARINA 2.0 JR
PUMA PUMA CARINA 2.0 JR
PUMA PUMA CARINA 2.0 JR
PUMA PUMA CARINA 2.0 JR
PUMA PUMA CARINA 2.0 JR
PUMA

PUMA PUMA CARINA 2.0 JR

Код на производ: 386185-09
3.390 MKD
3.390 MKD
2.373 MKD
Заштеда: 1.017 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 37 37 23
  • 37,5 37,5
  • 38 38 24
  • 38,5 38,5
  • 39 39 25
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CM997HLQ
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
Големина
8
8.5
9.5
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CM997HLP
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 393194-01
3.672 MKD
Заштеда 20%
4.590 MKD
Големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики MS327MS
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
11
Помош