Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
adidas BRAVADA 2.0 PLATFORM
adidas BRAVADA 2.0 PLATFORM
adidas BRAVADA 2.0 PLATFORM
adidas BRAVADA 2.0 PLATFORM
adidas BRAVADA 2.0 PLATFORM
adidas BRAVADA 2.0 PLATFORM
adidas BRAVADA 2.0 PLATFORM
adidas BRAVADA 2.0 PLATFORM
adidas BRAVADA 2.0 PLATFORM
adidas BRAVADA 2.0 PLATFORM
adidas

adidas BRAVADA 2.0 PLATFORM

Код на производ: IE2310
Šifra proizvođača: MCK62
Има нешто засекогаш класично за платнените патики, а овие патики на adidas BRAVADA 2.0 го користат максимумот од тоа. Дебелиот ѓон на платформа го издигнува вашиот изглед со став и нервоза, но никогаш на сметка на удобноста. Cloudfoam пената во пределот на петицата го ублажува секој чекор, за да можете непречено да движите во текот на денот, а гумениот ѓон обезбедува цврсто држење, без оглед на површината. Благодарение на соработката со компанијата за памук Better, го подобривме производството на памук на глобално ниво. Подобриот памук го прави глобалното производство на памук подобро за луѓето кои го произведуваат, подобро за околината во која расте и подобро за иднината на сите нас. Спецификација: Женски патики - lifestyle Врвки Гумен ѓон Cloudfoam пена во пределот на петицата. Дознај повеќе
4.288 MKD
4.288 MKD
3.430 MKD
Заштеда: 858 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 23
 • 5 38 23.5
 • 5- 38 2/3 24
 • 6 39 1/3 24.5
 • 6- 40 25
 • 7 40 2/3 25.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Sportswear

Има нешто засекогаш класично за платнените патики, а овие патики на adidas BRAVADA 2.0 го користат максимумот од тоа. Дебелиот ѓон на платформа го издигнува вашиот изглед со став и нервоза, но никогаш на сметка на удобноста. Cloudfoam пената во пределот на петицата го ублажува секој чекор, за да можете непречено да движите во текот на денот, а гумениот ѓон обезбедува цврсто држење, без оглед на површината. Благодарение на соработката со компанијата за памук Better, го подобривме производството на памук на глобално ниво. Подобриот памук го прави глобалното производство на памук подобро за луѓето кои го произведуваат, подобро за околината во која расте и подобро за иднината на сите нас.
Спецификација:

 • Женски патики - lifestyle
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Cloudfoam пена во пределот на петицата

 • ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


  Повеќе за Sport&Bonus програмата.

  Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

  Повеќе за Условите за купување.

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CM997HLQ
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  8
  8.5
  9.5
  11
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CM997HLP
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  8
  8.5
  9
  9.5
  10
  11
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 393194-01
  3.672 MKD
  Заштеда 20%
  4.590 MKD
  Големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MS327MS
  5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  Големина
  8
  8.5
  9
  9.5
  10
  11
  Помош