ATHLETIC PAOLO
ATHLETIC PAOLO
ATHLETIC PAOLO
ATHLETIC PAOLO
ATHLETIC PAOLO
ATHLETIC PAOLO
ATHLETIC PAOLO
ATHLETIC PAOLO
ATHLETIC PAOLO
ATHLETIC PAOLO
ATHLETIC

ATHLETIC PAOLO

Код на производ: ATAD183303-11
1.490,00 MKD
1.043,00 MKD
1.043,00 MKD
Заштеда: 447,00 MKD
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 28
    *
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби

РАБОТНО ВРЕМЕ

Работни денови: 09-17 часот

Сабота: 10-14 часот

email: online@sportreality.mk

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 900 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава
 

Користењето на нашите сервиси подразбира согласност на корисникот со наведените услови на користење. Sportreality.mk се обврзува дека ќе се придржува до се претходно наведено, а сите промени на условите стануваат важечки дури по објавувањето на оваа страница и праќање на известување по емаил до сите регистрирани корисници.

Помош
Sačuvano u omiljne
Патики 749760-012
7.387,00 MKD
Заштеда 15%
8.690,00 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13
14
15
12.5
Sačuvano u omiljne
Патики LTF201M104-01
1.743,00 MKD
Заштеда 30%
2.490,00 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
47
48
40.5
41.5
42.5
43.5
44.5
45.5
46.5
47.5
Sačuvano u omiljne
Патики AT4249-103
4.327,00 MKD
Заштеда 15%
5.090,00 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
Sačuvano u omiljne
Патики EF7312
2.627,00 MKD
Заштеда 15%
3.090,00 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2018
Бренд ATHLETIC
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""