Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2490 ден.
NIKE Y NK ACDMY TEAM BKPK
NIKE Y NK ACDMY TEAM BKPK
NIKE Y NK ACDMY TEAM BKPK
NIKE Y NK ACDMY TEAM BKPK
NIKE

NIKE Y NK ACDMY TEAM BKPK

Код на производ: BA5773-010
Dimenzije: 46 cm x 30 cm x 13 cm Подетално
1.790 MKD
1.790 MKD
1.253 MKD
Заштеда: 537 MKD
Извести ме за попуст
  • MISC
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Димензии: 46 cm x 30 cm x 13 cm

Големина ЕУ големина Големина во cm
MISC MISC
OSFT OSFT
BV

Остави коментар

Trenutno nema komentara
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.

 

Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ранец STE211F101-10
1.323 MKD
Заштеда 30%
1.890 MKD
Големина
1
16OZ
12OZ
14OZ
OSFA
OSFM
OSFY
OSFW
NS
L
CHLD
ONE
OSFL
PRO
Sačuvano u omiljne
Ранец STE211F101-01
1.323 MKD
Заштеда 30%
1.890 MKD
Големина
1
16OZ
12OZ
14OZ
OSFA
OSFM
OSFY
OSFW
NS
L
CHLD
ONE
OSFL
PRO
Sačuvano u omiljne
Ранец BA6030-325
1.253 MKD
Заштеда 30%
1.790 MKD
Големина
MISC
OSFT
BV
Sačuvano u omiljne
Ранец CK5578-010
Nike Classic ранецот за деца е ранец кој не излегува од мода. Меките ремени и џебовите...
1.253 MKD
Заштеда 30%
1.790 MKD
Големина
MISC
OSFT
BV
Помош