Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
vozrasni
Outlet
141 производи
Sačuvano u omiljne
Патики DM0113-600
5.262 MKD
Заштеда 15%
6.190 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
3.319 MKD
Заштеда 10%
3.688 MKD
Големина
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.031 MKD
Заштеда 10%
5.590 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
4.472 MKD
Заштеда 20%
5.590 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики LTF233F102-01
2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики LTF233F103-10
2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики KRF233F108-01
2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики LTF233F101-01
2.653 MKD
Заштеда 30%
3.790 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики LTF233F101-10
2.653 MKD
Заштеда 30%
3.790 MKD
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики LTF233F100-01
2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
4.129 MKD
Заштеда 10%
4.588 MKD
Големина
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Патики 177288-BBK
4.041 MKD
Заштеда 10%
4.490 MKD
Големина
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики 1202A400-002
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики 389396-02
3.213 MKD
Заштеда 30%
4.590 MKD
Големина
37
38,5
39
40
40,5
Sačuvano u omiljne
Патики DM0113-101
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
Големина
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
2.710 MKD
Заштеда 20%
3.388 MKD
Големина
4
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Патики 1202A118-118
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики 1202A400-101
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики 1012B421-100
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Патики 1012B421-002
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.913 MKD
Заштеда 30%
5.590 MKD
Големина
6
7.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики 149669-BKPK
3.003 MKD
Заштеда 30%
4.290 MKD
Големина
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
Sačuvano u omiljne
Патики 1192A212-100
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
4.232 MKD
Заштеда 20%
5.290 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики 149991-WBK
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
3.003 MKD
Заштеда 30%
4.290 MKD
Големина
38,5
39