ELLESSE PLANETA ELLESSE STRIPS SWIMMING SHORTS
ELLESSE

ELLESSE PLANETA ELLESSE STRIPS SWIMMING SHORTS

Код на производ: ELC181163-03
1.090,00 MKD
1.090,00 MKD
545,00 MKD
Заштеда: 545,00 MKD
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • L
    L
  • XL
    XL
  • 2XL
    2XL
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби

РАБОТНО ВРЕМЕ

Работни денови: 09-17 часот

Сабота: 09-13 часот

email: online@sportreality.mk

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 900 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава
 

Користењето на нашите сервиси подразбира согласност на корисникот со наведените услови на користење. Sportreality.mk се обврзува дека ќе се придржува до се претходно наведено, а сите промени на условите стануваат важечки дури по објавувањето на оваа страница и праќање на известување по емаил до сите регистрирани корисници.

Помош
Sačuvano u omiljne
Шорцеви AR2382-379
1.881,00 MKD
Заштеда 10%
2.090,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Шорцеви BV2772-658
1.607,00 MKD
Заштеда 15%
1.889,99 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Шорцеви CJ1826-697
2.151,00 MKD
Заштеда 10%
2.390,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Шорцеви BV2772-410
1.607,00 MKD
Заштеда 15%
1.889,99 MKD
Големина
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
S-T
M-T
L-T
XL-T
2XLT
3XLT
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Пливање
Сезона Пролет 2018
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
L L
XL XL
2XL 2XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""