LOTTO SMART II TEE JS
LOTTO

LOTTO SMART II TEE JS

Код на производ: 214463-6Q7
790 MKD
790 MKD
632 MKD
Заштеда: 158 MKD
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • 2XL
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби

РАБОТНО ВРЕМЕ

Работни денови: 09-17 часот

Сабота: 09-13 часот

email: online@sportreality.mk

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 900 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава
 

Користењето на нашите сервиси подразбира согласност на корисникот со наведените услови на користење. Sportreality.mk се обврзува дека ќе се придржува до се претходно наведено, а сите промени на условите стануваат важечки дури по објавувањето на оваа страница и праќање на известување по емаил до сите регистрирани корисници.

Помош
Sačuvano u omiljne
Маица GD5893
1.188 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Маица DV0816
870 MKD
Заштеда 20%
1.088 MKD
Големина
116
128
140
152
164
176
122
134
Sačuvano u omiljne
Маица GL4613
1.339 MKD
Заштеда 10%
1.488 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Маица AR5249-014
952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона 203
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
L L
2XL 2XL
3XL 3XL
2XS 2XS
LG LG
MD MD
SM SM
XL XL
4XL 4XL
XS XS
S S
M M

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""