Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
KRONOS Wody Parka
KRONOS Wody Parka
KRONOS Wody Parka
KRONOS Wody Parka
KRONOS Wody Parka
KRONOS Wody Parka
KRONOS Wody Parka
KRONOS Wody Parka
KRONOS Wody Parka
KRONOS Wody Parka
KRONOS Wody Parka
KRONOS Wody Parka
KRONOS

KRONOS Wody Parka

Код на производ: KRA203M666-02
Prosečna ocena:
5
glasa
ocene
4
(Oceni)
3.790 MKD
3.790 MKD
1.137 MKD
Заштеда: 2.653 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд KRONOS
Возраст За возрасни
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна LSA233M502-62
9.390 MKD
Големина
S
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна LSA233F501-09
10.090 MKD
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна STA233F510-83
6.013 MKD
Заштеда 30%
8.590 MKD
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна KRA233M502-01
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.383 MKD
Заштеда 30%
7.690 MKD
Големина
M
L
XL
Помош