Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
KRONOS GIRLS CREWNECK
KRONOS GIRLS CREWNECK
KRONOS GIRLS CREWNECK
KRONOS GIRLS CREWNECK
KRONOS GIRLS CREWNECK
KRONOS GIRLS CREWNECK
KRONOS

KRONOS GIRLS CREWNECK

Код на производ: KRA213G605-80
Детскиот дуксер за девојчиња Kronos GIRLS CREWNECK е идеален за постудени денови. Направен е претежно од памук, па затоа е пријатен и за слоевито облекување.  Дознај повеќе
2.290 MKD
2.290 MKD
1.145 MKD
Заштеда: 1.145 MKD
Извести ме за попуст

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд KRONOS
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Детскиот дуксер за девојчиња Kronos GIRLS CREWNECK е идеален за постудени денови. Направен е претежно од памук, па затоа е пријатен и за слоевито облекување. Еластичните делови на ракавите и половината ќе спречи навлегување на ладен воздух и непотребни движења на материјалот. Овој детски дуксер за девојчиња со интересна графика Kronos лесно ќе се вклопи во вашиот секојдневен стил на облекување.

Спецификации:

• Стандарден крој

• Боја: розова

Големина ЕУ големина Големина во cm
XS
S
M
L
XL
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Помош