Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
KRONOS LADIES TRACKSUIT
KRONOS LADIES TRACKSUIT
KRONOS LADIES TRACKSUIT
KRONOS LADIES TRACKSUIT
KRONOS LADIES TRACKSUIT
KRONOS LADIES TRACKSUIT
KRONOS LADIES TRACKSUIT
KRONOS LADIES TRACKSUIT
KRONOS LADIES TRACKSUIT
KRONOS LADIES TRACKSUIT
KRONOS

KRONOS LADIES TRACKSUIT

Код на производ: KRA213F401-01
3.790 MKD
3.790 MKD
2.653 MKD
Заштеда: 1.137 MKD
Извести ме за попуст
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд KRONOS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
YLG
YMD
YSM
YXL
1X
2X
3X
NS
Trenutno nema komentara
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Тренерка 845844-11
2.872 MKD
Заштеда 20%
3.590 MKD
Големина
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Тренерка 76J236-023
1.883 MKD
Заштеда 30%
2.690 MKD
Големина
2T
3T
4T
Sačuvano u omiljne
1.910 MKD
Заштеда 20%
2.388 MKD
Големина
92
98
104
Sačuvano u omiljne
Тренерка 39146-380
3.714 MKD
Заштеда 40%
6.190 MKD
Големина
S
M
L
XL
2XL
Помош