Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2490 ден.
KRONOS MENS CREWNECK
KRONOS MENS CREWNECK
KRONOS MENS CREWNECK
KRONOS MENS CREWNECK
KRONOS MENS CREWNECK
KRONOS MENS CREWNECK
KRONOS MENS CREWNECK
KRONOS MENS CREWNECK
KRONOS

KRONOS MENS CREWNECK

Код на производ: KRA213M606-3A
1.690 MKD
1.690 MKD
1.014 MKD
Заштеда: 676 MKD
Извести ме за попуст
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд KRONOS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
YLG
YMD
YSM
YXL
1X
2X
3X
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Дуксер KRA213B605-02
745 MKD
Заштеда 50%
1.490 MKD
Големина
1112
13Y
7-8Y
910Y
1314
1516
1718
5-6
7-8
9-10
2Y
4Y
Sačuvano u omiljne
Дуксер KRA213B605-3A
745 MKD
Заштеда 50%
1.490 MKD
Големина
1112
13Y
7-8Y
910Y
1314
1516
1718
5-6
7-8
9-10
2Y
4Y
Sačuvano u omiljne
Дуксер 589157-73
3.293 MKD
Заштеда 25%
4.390 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
YLG
YMD
YSM
YXL
1X
2X
3X
NS
Sačuvano u omiljne
Дуксер KRA213G606-85
745 MKD
Заштеда 50%
1.490 MKD
Големина
1112
13Y
7-8Y
910Y
1314
1516
1718
5-6
7-8
9-10
2Y
4Y
Помош