Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
adidas W TEAMSPORT TS
adidas W TEAMSPORT TS
adidas W TEAMSPORT TS
adidas W TEAMSPORT TS
adidas W TEAMSPORT TS
adidas W TEAMSPORT TS
adidas W TEAMSPORT TS
adidas W TEAMSPORT TS
adidas W TEAMSPORT TS
adidas W TEAMSPORT TS
adidas

adidas W TEAMSPORT TS

Код на производ: H67027
Женската тренерка adidas Teamsport ви ја дава потребната удобност после динамичен и напорен тренинг. Носете ја за да го истакнете вашиот спортски изглед. Оваа тренерка со стандарден крој е изработена од мек материјал за поголема удобност. Дознај повеќе
4.988 MKD
4.988 MKD
3.741 MKD
Заштеда: 1.247 MKD
Извести ме за попуст

Нарачај online и искористи дополнителен 20% попуст на новата колекција. Вметнете ги избраните производи во корпичка и попустите ќе бидат автоматски пресметани. Целата понуда можете да ја погледнете ТУКА!

Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS 77 - 82
  • S 83 - 88
  • M 89 - 94
  • L 95 - 101
  • XL 102 - 109
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Женската тренерка adidas Teamsport ви ја дава потребната удобност после динамичен и напорен тренинг. Носете ја за да го истакнете вашиот спортски изглед. Оваа тренерка со стандарден крој е изработена од мек материјал за поголема удобност. Атрактивните и култни три линии му даваат модерен изглед на ова спортско парче. Технологијата AEROREADY спречува задржување на влагата на кожата за да се чувствувате поудобно. Овој производ е направен од серијата на рециклирани материјали Primegreen, бидејќи adidas се грижи за животната средина.  Спецификации:

  • Состав: 100% рециклиран двојно плетен полиестер
  • Primegreen материјал
  • Патент по целата должина
  • Предни џебови
  • Перење во машина
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
YLG
YMD
YSM
YXL
1X
2X
3X
NS
Trenutno nema komentara
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.988 MKD
Големина
74
80
86
92
98
104
Помош