Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas

adidas Loungewear

Код на производ: HM1908
adidas Loungewear е женски lifestyle дуксер со капуљача од руно. Добрата работа кај овој дуксер е тоа што можете да го усогласите со кој било вид на облека, бидејќи е многу прилагодлив. Овој модел е исклучително мек и пријатен во контакт со кожата и ќе сакате да го носите секој ден, благодарение на конструкцијата од руно. Без разлика дали ќе одлучите да го комбинирате со фармерки или тренерки, не можете да погрешите. Капуљачата со прилагодлив учкур ви остава простор за прилагодување според вашите сопствени потреби и желби. Спецификација: Женски дуксер Капуљача со учкур Затворање со патент Состав: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза. Дознај повеќе
3.488 MKD
3.488 MKD
2.442 MKD
Заштеда: 1.046 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS 77 - 82
 • S 83 - 88
 • M 89 - 94
 • L 95 - 101
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

adidas Loungewear е женски lifestyle дуксер со капуљача од руно. Добрата работа кај овој дуксер е тоа што можете да го усогласите со кој било вид на облека, бидејќи е многу прилагодлив. Овој модел е исклучително мек и пријатен во контакт со кожата и ќе сакате да го носите секој ден, благодарение на конструкцијата од руно. Без разлика дали ќе одлучите да го комбинирате со фармерки или тренерки, не можете да погрешите. Капуљачата со прилагодлив учкур ви остава простор за прилагодување според вашите сопствени потреби и желби.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Капуљача со учкур
 • Затворање со патент
 • Состав: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

 • Големина ЕУ големина Големина во cm
  2XS
  XS
  S
  M
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  LG
  MD
  SM
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  1X
  2X
  3X
  NS
  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


  Повеќе за Sport&Bonus програмата.

  Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

  Повеќе за Условите за купување.

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 39413-919
  2.274 MKD
  Заштеда 40%
  3.790 MKD
  Големина
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DX2029-010
  3.512 MKD
  Заштеда 20%
  4.390 MKD
  Големина
  M
  L
  XL
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер BV2645-100
  3.512 MKD
  Заштеда 20%
  4.390 MKD
  Големина
  S
  M
  L
  XL
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DX2319-040
  3.272 MKD
  Заштеда 20%
  4.090 MKD
  Големина
  S
  M
  L
  XL
  2XL
  Помош