Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
KRONOS Hoody
KRONOS Hoody
KRONOS Hoody
KRONOS Hoody
KRONOS Hoody
KRONOS Hoody
KRONOS Hoody
KRONOS Hoody
KRONOS

KRONOS Hoody

Код на производ: KRA223M605-02
2.790 MKD
2.790 MKD
1.395 MKD
Заштеда: 1.395 MKD
Извести ме за попуст
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд KRONOS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
YLG
YMD
YSM
YXL
1X
2X
3X
NS
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Дуксер 39413-919
2.274 MKD
Заштеда 40%
3.790 MKD
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DX2029-010
3.512 MKD
Заштеда 20%
4.390 MKD
Големина
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер BV2645-100
3.512 MKD
Заштеда 20%
4.390 MKD
Големина
S
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DX2319-040
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
S
M
L
XL
2XL
Помош