Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
KRONOS LADIES T-SHIRT
KRONOS LADIES T-SHIRT
KRONOS LADIES T-SHIRT
KRONOS LADIES T-SHIRT
KRONOS LADIES T-SHIRT
KRONOS LADIES T-SHIRT
KRONOS LADIES T-SHIRT
KRONOS LADIES T-SHIRT
KRONOS

KRONOS LADIES T-SHIRT

Код на производ: KRA231F820-83
Prosečna ocena:
5
glas
ocena
1
(Oceni)
1.190 MKD
1.190 MKD
476 MKD
Заштеда: 714 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд KRONOS
Возраст За возрасни
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 1328964-001
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
XS
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1345317-001
1.512 MKD
Заштеда 20%
1.890 MKD
Големина
XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 1328964-600
1.512 MKD
Заштеда 20%
1.890 MKD
Големина
XS
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Маица 1356305-006
1.192 MKD
Заштеда 20%
1.490 MKD
Големина
XS
LG
MD
SM
Помош