Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
LOTTO RIFLESSO CREW W
LOTTO RIFLESSO CREW W
LOTTO RIFLESSO CREW W
LOTTO RIFLESSO CREW W
LOTTO RIFLESSO CREW W
LOTTO RIFLESSO CREW W
LOTTO RIFLESSO CREW W
LOTTO RIFLESSO CREW W
LOTTO

LOTTO RIFLESSO CREW W

Код на производ: LTA231F603-82
Prosečna ocena:
5
glas
ocena
1
(Oceni)
2.490 MKD
2.490 MKD
1.743 MKD
Заштеда: 747 MKD
Извести ме за попуст

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 15%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 15% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

  • XS
  • S
  • M
  • L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS
S
M
L
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Помош