Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
NIKE W NSW CLUB FLC STD PO HDY
NIKE W NSW CLUB FLC STD PO HDY
NIKE W NSW CLUB FLC STD PO HDY
NIKE W NSW CLUB FLC STD PO HDY
NIKE W NSW CLUB FLC STD PO HDY
NIKE W NSW CLUB FLC STD PO HDY
NIKE

NIKE W NSW CLUB FLC STD PO HDY

Код на производ: DQ5793-113
4.490 MKD
4.490 MKD
3.143 MKD
Заштеда: 1.347 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер 1379755-390
2.632 MKD
Заштеда 20%
3.290 MKD
Големина
XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ5401-309
4.671 MKD
Заштеда 10%
5.190 MKD
Големина
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер 1379755-025
2.632 MKD
Заштеда 20%
3.290 MKD
Големина
XL
SM
MD
LG
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1379501-500
2.872 MKD
Заштеда 20%
3.590 MKD
Големина
XS
SM
MD
Помош