Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2490 ден.
04.03.2021.

СУПЕР ПОДАРОЦИ ЗА ДЕНОТ НА ЖЕНАТА

Време е да купите подароци за 8-ми Март! Имаме многу предлози, понудата е разновидна како и секоја година и ако навистина сакате овој подарок да биде поразличен од вообичаениот, еве ви неколку предлози од нашата понуда. Ние веруваме дека ќе направите одличен избор и дека дамите за кои е наменет подарокот ќе бидат воодушевени. Ова се нашите идеи.

Nike Revolution 5 патики во нежни розови тонови

Вие многу добро знаете дека на жените им е важно патиките и облеката што ја носат да биде убава и со привлечен дизајн, па затоа овие женски патики Nike Revolution 5 во нежно розови нијанси беа логичен избор за осмомартовски подарок. Овој модел покрај тоа што привлекува внимание на прв поглед со своите нежни бои, воодушевува и со удобноста која што ја овозможува при секој чекор.

Сигурни сме дека овие патики, оваа пролет, ќе бидат неопходни во сите casual изданија.

 adidas дуксер и хеланки како совршена комбинација од нежни и неутрални бои 

аdidas Essentials колекцијата има модели со класичен крој и препознатливо аdidas брендирање, кое е без конкуренција многу сезони. Овој 8-ми Март, подарете им ја оваа впечатлива комбинација на adidas Essentials дуксер во нежно розови бои и црно-бели Essentials хеланки на сите љубители на спортскиот стил, бидејќи тие ќе ја истакнат нежноста, убавината и фигурата на дамата која што ќе ги носи.

Lotto Stella - патики кои ќе ги обожава

Прекрасните пролетни денови се причина дамите да се одлучат за посветли тонови, па затоа нашиот предлог за осмомартовски подарок е моделот на патики Lotto Stella, бидејќи тие имаат сè што жената сака - тие се неверојатно удобни, многу убави и лесни за комбинирање и доволно лесни за да издржат сè во денот. Тогаш, зошто да не ѝ го подарите токму она што го сака вашата дама?

Дуксер Nike Essentials - затоа што беж бојата е секогаш во мода

Ситуацијата со пандемијата нѐ натера да ја преферираме облеката што претходно ја сметавме дека е наменета за домашни варијанти и нѐ охрабри да ја носиме и во други изданија. Ако знаете дека дамата на која сакате да ѝ подарите подарок преферира поедноставни дуксери или горен дел тренерки, тогаш дуксерот Nike Essentials во беж боја е совршен подарок за 8-ми Март.

аdidas Entrap патики со iridescent ефект

Зошто на 8-ми Март не ѝ подарите на вашата дама бели патики, кои се надополнети со популарниот „iridescent“ ефект и изгледаат уште поубаво и уште попривлечно? Ова е токму случајот со патиките аdidas Entrap кои веќе го освоија женскиот дел од тимот на Sport Reality. Затоа тие се нашата препорака за осмомартовски подарок.

Kronos Benedeta - за дами кои се секогаш во движење

И додека досега нашиот фокус беше претежно на парчиња облека во неутрални тонови, време е да им дадеме малку боја на осмомартовските подароци. Како? Со комбинацијата на Kronos Benedeta маица и долен дел тренерки - идеална за сите жени во движење, кои не можат да одолеат на убав ден во природа и редовни активности.

аdidas хеланки со camo детали

Camouflage деталите даваат одличен ефект, особено на спортската облека. Наш предлог со ваков дизајн се аdidas Essentials camo хеланки со 7/8 должина. Стојат феноменално и се совршени за сите спортски активности. Друга одлична предност е тоа што тие можат да се носат многу лесно во lifestyle варијанти, бидејќи изгледаат подеднакво одлично.

Сите овие модели и комбинации можете да ги најдете во нашите продавници или да ги нарачате online.

 

Тимот на Sport Reality

Остави коментар

Trenutno nema komentara