IZDVOENA PONUDA
IZDVOENA PONUDA
Нова колекција - Обувки
Нова колекција - Облека
Sačuvano u omiljne
Патики EF1057
4.988,00 MKD
Големина
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
Sačuvano u omiljne
Патики 90613L-BKRD
3.390,00 MKD
Големина
35
36
37
38
Sačuvano u omiljne
Патики KRT193200-80
1.992,00 MKD
Заштеда 20%
2.490,00 MKD
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики 370532-03
3.090,00 MKD
Големина
36
36.5
37
37.5
38
Sačuvano u omiljne
Патики 211821-1KF
1.752,00 MKD
Заштеда 20%
2.190,00 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
Патики AQ7486-002
3.990,00 MKD
Големина
7
7,5
8
8,5
9
Sačuvano u omiljne
Патики BB9321
1.290,00 MKD
Заштеда 32%
1.888,00 MKD
Големина
5K
5-K
7K
7-K
8-K
9K
9-K
Sačuvano u omiljne
Патики ELJ191216-10
1.115,00 MKD
1.394,00 MKD
2.490,00 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики DB0417
2.936,00 MKD
Заштеда 36%
4.588,00 MKD
Големина
8
8-
9
9-
10
10-
11
Sačuvano u omiljne
Патики LTA181302-04
946,00 MKD
1.183,00 MKD
1.690,00 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики KRB193106-01
1.992,00 MKD
Заштеда 20%
2.490,00 MKD
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Дуксер KRZ193261-09
1.043,00 MKD
Заштеда 30%
1.490,00 MKD
Големина
XS
S
M
L

Blog

15.
Aug
2019
Новости
Sport Reality секогаш е голема поддршка на учениците за нов почеток и успешна училишна година!
22.
Jul
2019
Новости
Oваа линија веќе се достапни во продавниците на Sport Reality и во online shop.
11.
Jun
2019
Новости
Со голема сигурност може да се рече дека постојат денови кога секој сака да се чувствува комфорно и опуштено, но сепак да изгледа модерно и допадливо. Со новата летна колекција која оваа сезона ни ја претставува adidas тоа е лесно достижно.
11.
Jun
2019
Новости
За сите љубители на добар и паметен шопинг, одлична вест е дека од 10.јуни во сите продавници на Sport Reality започнува одлична летна акција со попуст од 20% на еден купен производ и 30 % попуст на купени два или повеќе производи обележани со кар...
31.
May
2019
Новости
Новата колекција на Nike која од неодамна е достапна во продавниците на Sport Reality е инспирирана од летото и сонцето.
23.
May
2019
Новости
Од 22. до 26. мај 30% попуст на НОВА колекција, како и дополнителни 15% попуст на артиклите со веќе намалени цени.
23.
May
2019
Новости
Navigare колекцијата може да ја најдете во продавниците на Sport Reality или во нашиот online shop.
23.
May
2019
Новости
Sport Reality оваа сезона ви претставува патики за трчање кои еднакво ќе ги посакуваат како професионалните тркачки, така и девојките кои преферираат лежерни градски прошетки.
03.
May
2019
Новости
Посетете ја најблиската продавница на Sport Reality до крајот на месец мај и остварете супер попусти на производите означени со картичка „АКЦИЈА“
19.
Apr
2019
Новости
Како и претходните сезони, така и оваа пролет Reebok ви носи колекција која покрај веќе проверената удобност, секако ќе биде забележана по својот минималистички дизајн , трендовски бои и впечатлива изведба на логото.
20.
Feb
2019
Новости
Oд 22. до 24.февруари 15% на целиот асортиман и супер попуст од 30% на артиклите означени со картичка АКЦИЈА.
11.
Feb
2019
Новости
Од 12 до 14.февруари, можеде да одберете супер подарок за вашите сакани со попуст од 15% на целиот асортиман и дури 30% на артиклите обележани со картичка АКЦИЈА.
07.
Feb
2019
Новости
Со купување на 2 маици од брендовите Kronos и Cocomo добивате 1 маица гратис
04.
Feb
2019
Новости
Во периодот од 07 до 28.февруари во сите продавници на Sport Reality при купување на артикл од колекцијата означена со НОВО, остварувате супер попуст на артиклите означени со картичка АКЦИЈА.
06.
Dec
2018
Новости
Моделот Reebok CL Snow Jogger можете да го најдете во сите продавници на Sport Reality.
string(0) ""
string(0) ""