Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2490 ден.
Експлозија на новогодишни попусти

Брза достава

Бесплатна достава за нарачки над 2490 ден.

Сигурно купување

Sačuvano u omiljne
Патики ELF203M100-09
2.034 MKD
Заштеда 40%
3.390 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
47
48
40.5
41.5
42.5
43.5
44.5
45.5
46.5
47.5
39
39.5
Sačuvano u omiljne
Патики LTA193204-02
1.245 MKD
Заштеда 50%
2.490 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики BQ4223-001
4.753 MKD
Заштеда 30%
6.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
Sačuvano u omiljne
Кондури KAF203G306-03
1.854 MKD
Заштеда 40%
3.090 MKD
Големина
28
30
32
34
36
28.5
29
29.5
30.5
31
31.5
32.5
33
33.5
34.5
35
35.5
36.5
Sačuvano u omiljne
Јакна L58562-14D
2.045 MKD
Заштеда 50%
4.090 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
Sačuvano u omiljne
Јакна ELA203M504-01
4.434 MKD
Заштеда 40%
7.390 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Патики FW6715
2.394 MKD
Заштеда 40%
3.990 MKD
Големина
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13
Sačuvano u omiljne
Патики EG2656
2.202 MKD
Заштеда 35%
3.388 MKD
Големина
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
Sačuvano u omiljne
Кондури 13925T2G
3.414 MKD
Заштеда 40%
5.690 MKD
Големина
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
Sačuvano u omiljne
Кондури KAF203B207-31
2.034 MKD
Заштеда 40%
3.390 MKD
Големина
35
35,5
36
36,5
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
40,5
41
41,5
42
42,5
Sačuvano u omiljne
Јакна ELSJ193209-01
3.095 MKD
Заштеда 50%
6.190 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
KXS
KS
KM
KL
KXL
K2XL
Sačuvano u omiljne
Јакна KRA203M666-01
1.137 MKD
Заштеда 70%
3.790 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Патики LTA193204-02
1.245 MKD
Заштеда 50%
2.490 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики 51896-BBK
2.583 MKD
Заштеда 30%
3.690 MKD
Големина
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
48
48.5
Sačuvano u omiljne
Патики ELF203M100-01
2.034 MKD
Заштеда 40%
3.390 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
47
48
40.5
41.5
42.5
43.5
44.5
45.5
46.5
47.5
39
39.5
Sačuvano u omiljne
Патики ELF203M108-02
1.674 MKD
Заштеда 40%
2.790 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
47
48
40.5
41.5
42.5
43.5
44.5
45.5
46.5
47.5
39
39.5
Sačuvano u omiljne
Јакна 214379-6UI
1.895 MKD
Заштеда 50%
3.790 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Патики KRF203M103-01
1.116 MKD
Заштеда 60%
2.790 MKD
Големина
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
48
48.5
Sačuvano u omiljne
Јакна 214389-09R
2.495 MKD
Заштеда 50%
4.990 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Патики ELT193202-80
1.974 MKD
Заштеда 40%
3.290 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики KRF201F06-01
1.345 MKD
Заштеда 50%
2.690 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Дуксер KRA203M608-51
1.245 MKD
Заштеда 50%
2.490 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
YLG
YMD
YSM
YXL

Blog

04.
Jan
2021
Новости
Оваа 2020 година замина. Не беше лесно, таа нè научи да поставуваме приоритети и да се грижиме за себе и за другите. Во новата 2021 година, ве охрабруваме да си поставите цели што ќе ги постигнете во текот на годината.
06.
Dec
2020
Новости
Започна сезоната на ВРЕДНИ НАГРАДИ со SPORT REALITY и VISA!
03.
Dec
2020
Новости
Sport Reality со големо задоволство ги исвестува купувачите дека од 03 декември (четврток) во Палма мол продолжува во нова, поголема и подобрена продавница која нуди врвно шопинг искуство и досега најголем избор од најдобрите светски спортски брен...
24.
Nov
2020
Новости
Попустите по повод Black Friday започнаа во Sport Reality! Од 23-ти до 30-ти Ноември за Вас спремивме одлични попусти од 20% до 60% на целиот асортиман.
20.
Nov
2020
Новости
Sport Reality повторно со неодоливи попусти за сите Вас. До недела, 22-ри Ноември имате шанса да се подовите со најдобрите зимски парчиња, а воедно и да заштедите.
15.
Apr
2020
Новости
о пресрет на топлите денови, Sport Reality ги носи најинтересните модели на добро познатите брендови како што се adidas, Puma, New Balance, Lonsdale, Slazenger и др.
13.
Apr
2020
Новости
Спортските класици како дуксерите, патиките, тренерките и маиците со кратки ракави кои се дел од новата Kronos и Lotto колекција се одликуваат со впечатливи бои и детали кои сигурно ќе бидат дел од „тредни“ изгледот оваа сезона.
06.
Apr
2020
Новости
И оваа пролет Nike ја донесе „cool“ колекцијата која ќе биде хит за сите генерации, а целата колекција можете да ја пронајдете во Sport Reality!
17.
Dec
2019
Новости
Кој вика дека зимата не може да биде топла и пријатна?
02.
Dec
2019
Новости
Sport Reality и оваа сезона ве подготвува за ладните денови кои доаѓаат.
22.
Nov
2019
Новости
Добро познатиот спортски дизајн е споен со врвна удобност што ни носи тренди модели кои ќе бидат хит на градските улици.
07.
Nov
2019
Новости
Лежерна спортска силуета во комбинација со lifestyle моменти, впечатливи бои и неодолив шарм се само некои од карактеристиките на урбаната и модерна колекција на adidas за оваа есен.
18.
Oct
2019
Новости
Моделите се достапни во продавниците на Sport Reality и на нашиот online shop.
10.
Oct
2019
Новости
Новата линија носи со себе смели и уникатни примероци, ретро спортски детали во комбинација со колоритни и впечатливи бои.
25.
Sep
2019
Новости
Новата Reebok колекција за есен/зима 2019 година е креирана за оние кои се поинакви и кои сакаат да се издвојат.
string(0) ""
string(0) ""