Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
Lotto FRANCESCA FZ HD
Lotto FRANCESCA FZ HD
Lotto FRANCESCA FZ HD
Lotto FRANCESCA FZ HD
Lotto FRANCESCA FZ HD
Lotto FRANCESCA FZ HD
Lotto FRANCESCA FZ HD
Lotto FRANCESCA FZ HD
Lotto

Lotto FRANCESCA FZ HD

Код на производ: LTP193212-02
Lotto FRANCESCA е горен дел тренерка која е совршена за лежерни дружби по напорен ден или излет во природа за време на викендот. Исто така е добар избор за различни спортски активности, како што се вежбање во теретана или активности на отворено. Дознај повеќе
3.090 MKD
3.090 MKD
1.545 MKD
Заштеда: 1.545 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Lotto
Возраст За возрасни

Lotto FRANCESCA е горен дел тренерка која е совршена за лежерни дружби по напорен ден или излет во природа за време на викендот. Исто така е добар избор за различни спортски активности, како што се вежбање во теретана или активности на отворено. Меката ткаенина богата со памук ќе ви овозможи целосна удобност, без разлика што ќе одлучите да правите. Патентот со целосна должина во комбинација со капуљача обезбедува заштита и носи топлина за време на студени и ветровити денови. Дискретното Lotto лого на предната страна додава спортски изглед на оваа женска тренерка.
Спецификација:
• Женска тренерка – lifestyle
• Стандарден крој
• Патент со целосна должина
• Капуљача
• Еластични делови на ракавите и околу половината
• Lotto лого
• Машинско перење
• Состав: 80% памук, 20% полиестер

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 624385-83
3.668 MKD
Заштеда 25%
4.890 MKD
Големина
S
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LNA241F601-01
1.645 MKD
Заштеда 50%
3.290 MKD
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LNA241F602-01
876 MKD
Заштеда 60%
2.190 MKD
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер KRA241F620-Z1
1.095 MKD
Заштеда 50%
2.190 MKD
Големина
XS
S
M
L
Помош