Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
Lonsdale Topping
Lonsdale Topping
Lonsdale Topping
Lonsdale Topping
Lonsdale Topping
Lonsdale Topping
Lonsdale Topping
Lonsdale Topping
Lonsdale

Lonsdale Topping

Код на производ: LNA221M702-10
Lonsdale Topping е машка поло маица со класичен крој и препознатлив спортско-елегантен стил. Регуларниот крој и еластичните делови на ракавите ви даваат удобност и слобода на движење, додека малку подолгиот раб од задната страна нуди подобра покриеност. Дознај повеќе
1.890 MKD
1.890 MKD
756 MKD
Заштеда: 1.134 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Поло маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд Lonsdale
Возраст За возрасни
Основна боја БЕЛА
ПроизведувачLonsdale Sports Limited, Unit A Brook Park East Shirebrook, Ng20 8Ry, United Kingdom
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava

Lonsdale Topping е машка поло маица со класичен крој и препознатлив спортско-елегантен стил. Регуларниот крој и еластичните делови на ракавите ви даваат удобност и слобода на движење, додека малку подолгиот раб од задната страна нуди подобра покриеност. Чистите дизајнерски линии со дискретно Lonsdale лого на крагната нудат класична нота што толку многу ја сакате.

Спецификација:

  • Регуларен крој
  • Кратки ракави
  • Крагна
  • Закопчување со копчиња
  • Продолжен заден раб
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Поло маица FN3894-100
2.287 MKD
Заштеда 15%
2.690 MKD
Големина
S
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Поло маица FN3894-365
2.152 MKD
Заштеда 20%
2.690 MKD
Големина
S
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Поло маица FN3894-010
2.287 MKD
Заштеда 15%
2.690 MKD
Големина
S
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Поло маица STA241M701-01
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
Големина
M
L
XL
2XL
Помош