Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
Sergio Tacchini IRIS FULL ZIP HOODIE
Sergio Tacchini IRIS FULL ZIP HOODIE
Sergio Tacchini IRIS FULL ZIP HOODIE
Sergio Tacchini IRIS FULL ZIP HOODIE
Sergio Tacchini IRIS FULL ZIP HOODIE
Sergio Tacchini IRIS FULL ZIP HOODIE
Sergio Tacchini IRIS FULL ZIP HOODIE
Sergio Tacchini IRIS FULL ZIP HOODIE
Sergio Tacchini

Sergio Tacchini IRIS FULL ZIP HOODIE

Код на производ: STA221F602-01
4.090 MKD
4.090 MKD
2.045 MKD
Заштеда: 2.045 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Sergio Tacchini
Возраст За возрасни
Основна боја ЦРНА
ПроизведувачBDS Trade Limited, 6/F Greenwich Ctr 260 King’ , Rd North Point, Hong Kong
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DQ5860-133
3.073 MKD
Заштеда 30%
4.390 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ5733-010
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 624385-83
3.668 MKD
Заштеда 25%
4.890 MKD
Големина
S
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LNA241F601-01
1.645 MKD
Заштеда 50%
3.290 MKD
Големина
XS
S
M
L
Помош