Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
Lotto CORDA FZ H W
Lotto CORDA FZ H W
Lotto CORDA FZ H W
Lotto CORDA FZ H W
Lotto CORDA FZ H W
Lotto CORDA FZ H W
Lotto CORDA FZ H W
Lotto CORDA FZ H W
Lotto

Lotto CORDA FZ H W

Код на производ: LTA233F604-60
4.090 MKD
4.090 MKD
2.454 MKD
Заштеда: 1.636 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Lotto
Возраст За возрасни
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LTA241M606-01
2.454 MKD
Заштеда 40%
4.090 MKD
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IP1549
3.190 MKD
Заштеда 20%
3.988 MKD
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IR9157
3.670 MKD
Заштеда 20%
4.588 MKD
Големина
S
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IS3880
3.190 MKD
Заштеда 20%
3.988 MKD
Големина
XS
S
M
L
Помош