Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
Nike NKG SWEET SWOOSH PAIR TEE
Nike NKG SWEET SWOOSH PAIR TEE
Nike NKG SWEET SWOOSH PAIR TEE
Nike NKG SWEET SWOOSH PAIR TEE
Nike NKG SWEET SWOOSH PAIR TEE
Nike NKG SWEET SWOOSH PAIR TEE
Nike

Nike NKG SWEET SWOOSH PAIR TEE

Код на производ: 36L799-W3Z
1.090 MKD
545 MKD
545 MKD
Заштеда: 545 MKD
Извести ме за попуст

Одберете било што од нашиот асортиман, ставете го во корпа и добијте дополнителен 10% попуст на сума над 3 990 ден, дополнителни 15% на сума над 5 990 ден и дополнителни 20% на сума над 7 990 ден. Создадете ваши комбинации и блеснете оваа летото! Целата понуда можете да ја погледнете овде.

Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4 3-4г.
  • 5 4-5г.
  • 6 5-6г.
  • 6X 6-7г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Деца-девојчиња
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Беж
ПроизведувачHADDAD BRANDS, 131 DOCKS CORNER ROAD, DAYTON, NJ 08810
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица IW2634
Цена 1.688 MKD
Големина
2XL
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица KRA243F807-92
Цена 1.190 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица KRA243M808-01
Цена 1.190 MKD
Големина
2XL
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица KRA243M803-62
Цена 1.090 MKD
Големина
2XL
L
M
XL
Помош