Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Производи

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Цена
zenski
unisex
nike
vozrasni
203 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DM0113-600
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DM0113-101
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
Големина
7
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DC3729-103
3.213 MKD
Заштеда 30%
4.590 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ7288-600
5.272 MKD
Заштеда 20%
6.590 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX3705-001
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.272 MKD
Заштеда 20%
6.590 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DH3158-101
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.490 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DD9535-002
4.152 MKD
Заштеда 20%
5.190 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CJ1677-100
4.232 MKD
Заштеда 20%
5.290 MKD
Големина
6
6.5
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DH3158-100
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.490 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CT1725-100
5.490 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DM0113-100
Prosecna ocena:
glasa
3
glasa
3
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH0874-003
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
4.263 MKD
Заштеда 30%
6.090 MKD
Големина
6.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DD9294-600
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.832 MKD
Заштеда 20%
4.790 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CW3413-006
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
3.423 MKD
Заштеда 30%
4.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DH3158-102
5.490 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DH9523-600
Nike Waffle Debut се женски lifestyle патики со култен дизајн и модерен пресврт. Овие р...
3.353 MKD
Заштеда 30%
4.790 MKD
Големина
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DM0113-002
Nike Court Vision Alta Leather се женски патики за кошарка, редизајнирани за дами. Урба...
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DC3729-500
3.213 MKD
Заштеда 30%
4.590 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DD9285-010
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Nike Air Max Bella 5 женските патики за тренинг ја комбинираат функционалноста и убавин...
5.790 MKD
Големина
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DH9523-100
Nike Waffle Debut се женски lifestyle патики со култен дизајн и модерен пресврт. Овие р...
3.703 MKD
Заштеда 30%
5.290 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DA1351-656
Nike City Rep TR се издржливи и флексибилни женски патики за тренинг. Горниот дел на па...
3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DC9007-111
Женските патики Nike Revolution 6 Next Nature Premium носат врвна удобност на траката з...
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH3159-100
3.423 MKD
Заштеда 30%
4.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW3398-600
Женските патики за тренинг Nike Air Max Bella TR 4 ја комбинираат технологијата Air Max...
3.773 MKD
Заштеда 30%
5.390 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5