Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за сите нарачки над 900 денари

Упатство за регистрација

Упатство за регистрација на страната sportreality.mk

Регистрацијата ја започнувате со кликнување на линкот РЕГИСТРИРАЈТЕ СЕ во горниот десен агол на екранот

Во прозорецот за регистрација внесите ги сите Ваши податоци и кликнете на копчето РЕГИСТРАЦИЈА

По потврдата, ќе добиете известување во врска со Вашиот почеток на регистрирање. На емаил адресата која претходно веќе ја внесовте ќе добиете инструкции за комплетирање на процесот на регистрација

Побарајте го маилот кои сте го добиле од нас и кликнете на соодветниот линк кој е внесен во самиот маил.

Со прикажување на страната на линкот го завршувате процесот на регистрација.

string(0) ""
string(0) ""